Uzman Görüşü: Bu 3 Altcoin Ralli İçin Hazırlanıyor!

Mart ayında tüm kripto para birimleri yeni zirveler kazanma ve yüksek getiriler sunma fırsatı buldu. Bu yüzden, kripto piyasası için en boğa aylarından biri oldu. Devam eden ay altcoinler için oldukça elverişli olmasına rağmen, trendler değişti. Böylece, ayılar boğaları alt etmeye başladı. Bu kaos arasında çoğu altcoin düşüşte. Bu da düşük fiyattan alıp koşullar elverişli hale geldiğinde satma fırsatı sunuyor. Kripto uzmanı Pooja Khardia, bunlardan bazılarının Mart’tan bu yana konsolide olduğunu söylüyor. Bu bağlamda uzman, Mart ayından bu yana ilk kez yükselişe geçmeden önce satın alınabilecek 3 altcoin paylaşıyor.

İlk sıradaki altcoin: Avalanche (AVAX)

Avalanche popüler bir Blockchain ağı ve yerel tokenı AVAX, piyasadaki en iyi altcoinler arasında. Altcoin projesi CoinmarketCap’te 12. sırada yer alıyor ve 11,8 milyar dolar piyasa değerine sahip. Bu yazın sırasında AVAX’ın fiyatı 30,20 dolar seviyesinde. Bu arada, token için tüm zamanların en yüksek seviyesinin 146,22 dolar olduğunu belirtmek gerekiyor. AVAX, bu seviyeye yükseldiği Mart ayından bu yana sürekli düşüş gösterdi. Ancak, yaklaşan boğa piyasası durumu bu altcoini Mart zirvelerine taşıyacağı için bu durum değişmek üzere.

İkinci sırada Justin Sun’ın TRON’u (TRX) var

Mayıs sonundaki düşüşünün ardından TRON bu ay yavaş yavaş yükselerek yatırımcının dikkatini çekti. TRX fiyatı şu anda 10 Milyar piyasa değeri ile 0,1152 dolar seviyesinde. Bu da onu en büyük 15 altcoin arasına yerleştiriyor. Mart ayının başlarında 0,1422 dolara kadar yükseldi. Ancak bu hala altı yıl önce belirlenen tüm zamanların en yüksek hedefi olan 0,3004 doların yarısıydı. Analistlerin altcoin sezonuyla birlikte önümüzdeki çeyrekte bir fiyat rallisi tahmin etmesiyle TRX, ATH’ye yakın bir değeri hedefleyebilir.

Son sıradaki altcoin: Brett (BRETT)

Brett, o zamanlar piyasada yeni olduğu için zaten Mart ayından daha yüksek bir ralli yapıyor. Şu anda en yüksek seviyesinde. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, sadece bir hafta önce tüm zamanların en yüksek hedefi olan 0,1939 doları gördü. Brett fiyatı daha sonra irtifa kaybetti ve bundan uzaklaştı. Altcoin, şu anki 0,1413 dolar değeriyle ATH’den %28 uzakta. Bununla birlikte, piyasadaki artan talep nedeniyle toparlanma veya daha da büyük bir fiyat rallisi olasılığı yüksek.

Diğer birçok altcoin de haftalar süren kayıpların ardından değerini korumak için Mart ayından bu yana benzer bir ralli bekliyor. Devam eden piyasa koşulları ralliler için en elverişli koşullar değil ancak piyasa toparlandığında Avalanche, TRON ve BRETT yükselişe geçen ilk altcoinler olacak.

Makaledeki görüşler ve tahminler uzmana ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Kriptokoin.com olarak yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir